top of page
tabliczka z grawerem _ RYSUJEMY-pdf.jpg

Projekt 2d + media

Wizualizacja

Realizacja

Realizacja reklamy

Projekt reklamy

Naszym celem i misją jest wsparcie eksperckie Inwestora na wielu polach przy tworzeniu i realizacji założeń projektowych. Specjalizujemy się w projektowaniu powierzchni komercyjnych: delikatesy spożywcze, sklepy mięsne, piekarnie, cukiernie, lodziarnie, kawiarnie, stoiska branżowe i różnego formatu obiekty restauracyjne. 

Aby lepiej przybliżyć nasze możliwości, pokrótce opiszemy, czym dokładnie zajmujemy się na co dzień. 

  1. PROJEKT 

Nasz proces projektowy odbywa się na wielu poziomach równolegle, gdzie wykorzystujemy zdobyte kompetencje techniczne, artystyczne i marketingowe. Naszą dewizą jest tworzyć koncepty zapadające w pamięć, do których chętnie się wraca.

  • Na wstępnym etapie tworzymy rysunki i rzuty 2D ukazujące układ przestrzenny lokalu. Wskazujemy wytyczne wod/kan, elektryczne, oświetleniowe. Podajemy szerokości ciągów komunikacyjnych i wymiary gabarytowe wpisanych w projekt mebli i sprzętów.    To istotny etap  w którym doradzamy przy doborze wyposażenia branżowego, analizując potrzeby danej inwestycji.  W razie konieczności wykonujemy niezbędną inwentaryzację do dalszych opracowań. 

  • W kolejnym kroku tworzymy wizualizacje 3D, utwierdzające Inwestora o słuszności proponowanych rozwiązaniach w przestrzeni trójwymiarowej. Na tym etapie precyzujemy materiały wykończeniowe. Dobieramy kolory, prezentujemy próbki materiałów ujętych w projekcie, typujemy okładziny ścienne i podłogowe, nie zapominając o detalach!                Finałem opracowania jest specyfikacja na podstawie której powstaje kosztorys.

Dzięki innowacyjnej technologi okularów VR, jesteśmy w stanie zaprosić Inwestora na wirtualny spacer w modelu 3D projektowanej Inwestycji w skali 1:1. Doświadczenie jest bezcenne! 

   2. KOSZTORYS INWESTYCJI 

Tworząc nasze projekty, dbamy o to, aby ich wdrożenie w rzeczywistość było w pełni możliwe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów - opracowujemy kompleksową ofertę zawierającą wszystkie niezbędne aspekty do przeprowadzenia prac “pod klucz”. Oprócz wyposażenia, są tu również ujęte usługi remontowo-budowlane, instalacje elektryczne, stolarskie, montażowe

i reklamowe. Jesteśmy otwarci i elastyczni co do zakresu prac i ostatecznie indywidualnie omawiamy każdy projekt z Inwestorem. 

Działamy w branży od wielu lat, a co za tym - współpracujemy kolektywnie z wieloma firmami, gwarantując atrakcyjne warunki zakupowe. Jesteśmy dealerem takich firm jak: IGLOO, BARO,

DORA-METAL, ATUT, PAGED i nie tylko.

 

   3. REALIZACJA INWESTYCJI 

Klient decydując się na realizację projektu w naszej firmie, może być spokojny o terminowość

i jakość usług. Współpracujemy z zaufaną stolarnią, agencją reklamową,  brygadą remontowo-budowlaną i chłodniczą.  Ponadto jesteśmy obecni na każdym etapie wdrożenia projektu w życie, koordynując działania logistyczne i reagując na zagrożenia czasowe. 

Dbamy o klarowny przepływ informacji z Inwestorem, na każdym z etapów inwestycji.              Oferujemy nadzór autorski i projektowy. 

   4. WSPARCIE GRAFICZNE 

Pomagamy również przy tworzeniu opracowań graficznych/ reklamowych. Wiemy jak istotną rolę odgrywa ZNAK FIRMOWY  Logo przy tworzeniu strategii wizerunkowej. Na potrzeby Klienta jesteśmy w stanie zaproponować NOWY BRAND wraz z materiałami uzupełniającymi.                  

W przypadku istniejących konceptów, pomagamy przeprowadzić modernizację wizualną. 

 

Działamy na terenie całego kraju, nasza firma zlokalizowana jest w centrum Polski

Jesteśmy dostawcą

Zaufali nam

bottom of page